Forráskúti Ifjúsági Kulturális és Szabadidős Egyesület

Üdvözlünk a Forráskúti Ifjúsági Kulturális és Szabadidős Egyesület - FIKUSZ Egyesület - weboldalán.

Mint minden településen, a mi községünkben is van évente egy nagyszabású program, mely a település közös ünnepe, nálunk ez a Forráskúti Falunap. Minden év augusztusában (20.-a utáni első szombaton) kerül megrendezésre a falunap , melyen a FIKUSZ Egyesület képviseletében mi is aktívan részt veszünk.

Mára már elmaradhatatlan szereplői vagyunk a délutáni színpadi műsornak. Általában táncos produlcióinkkal örvendeztetjük meg a nagyérdemű közönséget, ezekből nyújtunk némi ízelítőt a következő fotókkal.

2003.

2003. évi falunapon, fellépésre készen a FIKUSZ_1

2003. évi falunapon a színpadon a FIKUSZ_1

apáca-show FIKUSZ módra 2003-ból